ASROCK LCD - 34" Gaming monitor PG34QRT2B, VA LCD, Prohnutý, 3440 x 1440 WQHD, 180 Hz, 4000: 1, 500cd/ m2, 1 ms…
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1883037
Typové označení výrobce : PG34QRT2B
GTIN (EAN): 4710483945489
dodací lhůta : Na dotaz
ASRock PG34QRT2B
  • 34“ WQHD (3440x1440) 1500R VA displej
  • Vysoká obnovovací frekvence 180 Hz
  • Doba odezvy 1 ms (MPRT)
  • 94% DCI-P3 / 123% sRGB Barevný prostor
  • Široké pozorovací úhly 178 stupňů
  • VESA DisplayHDR™ 400
  • Technologie AMD FreeSync™ Premium
  • Technologie Flicker Free
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • Nastavení výšky, otáčení a náklonu
  • Integrovaná anténa Wi-Fi (kompatibilní s Wi-Fi 4/5/6/6E/7)
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka34"
DisplejLCD VA 1500R
Rozlišení3440 x 1440 WQHD
Sytost barev123% sRGB / 94% DCI-P3
Jas500 cm/m2
Kontrast4000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence180Hz
SpotřebaAž 100 W
Konektivita2x HDMI 2.0
2x DisplayPort 1.4
1x USB-B 3.0
4x USB-A 3.0
1x Výstup 3.5mm Jack
VlastnostiVESA DisplayHDR 400
AMD FreeSync Premium
Flicker-Free
Low Blue Light Filter
Reproduktory 2x 2W
Integrovaná Wi-Fi anténa
Nastavitelnost
Naklánění-7° ~ +20°
Otáčení-20° ~ +20°
Nastavení výšky100 mm
VESA100 x 100 mm
Rozměry a váha
Rozměry809 x 574 x 283 mm