ASUS LCD 27" VA27ECPSN 1920 x 1080 IPS 300cd 5 ms USB- C- VIDEO+65 W DP HDMI RJ45 pivot VESA Wall Mounting 100 x 100mm
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1011069
Typové označení výrobce : 90LM055J-B02170
GTIN (EAN): 4711081874997
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Dokovací monitor ASUS VA27ECPSN 1712379a
Dokovací monitor ASUS VA27ECPSN
27 palců, Full HD, IPS, Bezrámečkový, USB-C, RJ45, 75 Hz, Adaptive-Sync, Stereo reproduktory, Low Blue Light, Bez blikání, Ergonomický design, Montáž na stěnu
Obr. Zvyšte svou produktivitu 1712379b
Zvyšte svou produktivitu
ASUS VA27ECPSN je 27palcový Full HD (1920 x 1080) monitor, který je vybaven bezrámečkovým IPS panelem pro širokoúhlé sledování, který poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz a ohromující přehrávání videa. Stabilní připojení k internetu a dokování notebooku jedním kabelem s připojením RJ45 a USB-C. Obnovovací frekvence až 75 Hz s technologií Adaptive-Sync pro eliminaci trasování a zajištění ostrého a hladkého zážitku ze sledování. Jeho vysoce ergonomický design s nakloněním, otočením, otočením a nastavením výšky spolu s TÜV Rheinland certifikovaným Flicker-free a Low Blue Light poskytuje pohodlný zážitek ze sledování.
Obr. Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem 1712379c
Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem
Obr. USB-C, které umí všechno 1712379d
USB-C, které umí všechno
Zahrnutý port USB-C umožňuje superrychlé datové přenosy, konektivitu DisplayPort a 65W napájení pro nabíjení zařízení pomocí jediného kabelu USB-C. Monitor také slouží jako rozbočovač USB: jakékoli zařízení připojené k portům USB typu A získá přístup k dalším periferním zařízením připojeným k jiným portům USB.
Obr. Rozsáhlá konektivita 1712379e
Rozsáhlá konektivita
Obr. Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia 1712379f
Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Obr. Ergonomický design 1712379g
Ergonomický design
Obr. Inteligentní správa kabelů 1712379h
Inteligentní správa kabelů
Návrh vedení kabelů vám pomůže uspořádat a skrýt různé kabely, aby byl váš pracovní stůl uklizený.
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 27
• Poměr stran : 16:9
• Zobrazovací plocha (V x V) : 597,89 x 336,31 mm
• Povrch displeje : neoslňující
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu : IPS
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
• Rozteč pixelů: 0,311 mm
• Rozlišení: 1920x1080
• Jas (typ.) : 300cd/?
• Kontrastní poměr (typický): 1000:1
• Barvy displeje : 16,7M
• Doba odezvy : 5 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (max.) : 75 Hz
• Bez blikání : Ano
Funkce
• Technologie SPLENDID : Ano
• Barevná teplota . Výběr : Ano (4 režimy)
• GamePlus : Ano
• QuickFit : Ano
• HDCP : Ano, 1.4
• Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace)
• Slabé modré světlo : Ano
• Technologie Eye Care+ : Ano
Zvuk
• Reproduktor : Ano (2Wx2)
I/O porty
• USB-C x 1 (režim DP Alt)
• DisplayPort 1.2 x 1
• HDMI(v1.4) x 1
• Rozbočovač USB : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• Konektor pro sluchátka : Ano
• USB-C Power Delivery : 65 W
• RJ45 : Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu : 30~84 KHz (H) / 48~75 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie: 13,53 W
• Režim úspory energie : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanický design
• Naklápění: Ano (+35° ~ -5°)
• Otáčení : Ano (+180° ~ -180°)
• Otáčení: Ano (+90° ~ -90°)
• Nastavení výšky: 0 ~ 150 mm
• Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry (Esti.)
• Fyzické rozměry (š x v x h): 61,24 x 52,33 x 22,63 cm (24,11„ x 20,60“ x 8,91")
• Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h): 61,24 x 36,70 x 4,72 cm (24,11„ x 14,45“ x 1,86")
• Rozměr skříňky (š x v x h) : 68,00 x 47,50 x 17,00 cm (26,77„ x 18,70“ x 6,69")