ASUS LCD 27" VA27EQSB 1920 x 1080 IPS 75 Hz IPS LED 5 ms 300cd REPRO DP HMID VGA USB PIVOT VESA - HDMI kabel
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1011118
Typové označení výrobce : 90LM0559-B02170
GTIN (EAN): 4711081557272
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. Monitor ASUS VA27EQSB pro péči o zrak 1730366a
Monitor ASUS VA27EQSB pro péči o zrak
27 palců, Full HD, IPS, Bezrámečkový, 75 Hz, Adaptive-Sync, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomický design, Montáž na stěnu
Obr. Monitor péče o zrak VA27EQSB 1730366b
Monitor péče o zrak VA27EQSB
ASUS VA24EQSB je 27palcový Full HD monitor, který je vybaven bezrámečkovým IPS panelem pro širokoúhlé sledování, který poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz a ohromující přehrávání videa. Obnovovací frekvence až 75 Hz s technologií Adaptive-Sync pro eliminaci sledování a zajištění ostrého a čistého přehrávání videa. Jeho vysoce ergonomický design s nakloněním, otočením, otočením a nastavením výšky spolu s TÜV Rheinland certifikovaným Flicker-free a Low Blue Light poskytuje pohodlný zážitek ze sledování.
Obr. Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem 1730366c
Živé pohledy se 178° širokým pozorovacím úhlem
Obr. Rozsáhlá konektivita 1730366d
Rozsáhlá konektivita
Obr. Všestranný, ergonomický stojan pro vlastní pohodlí 1730366e
Všestranný, ergonomický stojan pro vlastní pohodlí
Obr. Vylepšení ve hře 1730366f
Vylepšení ve hře
Technologie Adaptive-Sync pro eliminaci trhání obrazovky a trhaných snímků za sekundu, aby vám poskytla bezproblémový obraz a plynulé hraní. To vám dává navrch ve střílečkách z pohledu první osoby, závodech, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. (Adaptivní synchronizace pracuje s novými frekvencemi v rozsahu od 48 Hz do 75 Hz). Exkluzivní integrovaná GamePlus od společnosti ASUS vám pomůže získat ze hry více. Tato funkce je vyvinuta ve spolupráci se vstupy od profesionálních hráčů, což jim umožňuje procvičovat a zlepšovat své herní dovednosti.
Obr. Technologie ASUS Flicker free 1730366g
Technologie ASUS Flicker free
Obr. Exkluzivní funkce ASUS pro větší všestrannost 1730366h
Exkluzivní funkce ASUS pro větší všestrannost
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 27
• Poměr stran : 16:9
• Zobrazovací plocha (V x V) : 597,89 x 336,31 mm
• Povrch displeje : neoslňující
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu : IPS
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
• Rozteč pixelů: 0,311 mm
• Rozlišení: 1920x1080
• Jas (typ.) : 300cd/?
• Kontrastní poměr (typický): 1000:1
• Barvy displeje : 16,7M
• Doba odezvy : 5 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (max.) : 75 Hz
• Bez blikání : Ano
Funkce
• Technologie Trace Free : Ano
• Technologie SPLENDID : Ano
• Barevná teplota . Výběr : Ano (4 režimy)
• GamePlus : Ano
• QuickFit : Ano
• HDCP : Ano, 1.4
• Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace)
• DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Lite
• Low Blue Light : Ano
• Technologie Eye Care+ : Ano
Zvuk
• Reproduktor : Ano (2Wx2)
I/O porty
• DisplayPort 1.2 x 1
• HDMI(v1.4) x 1
• VGA x 1
• Rozbočovač USB : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• Konektor pro sluchátka : Ano
• Zvukový vstup PC : Ano
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu : 24~84 KHz (H) / 48~75 Hz (V)
• Frekvence analogového signálu : 24~84 KHz (H) / 48~75 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie : <13.1W
• Režim úspory energie : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
• Naklápění : Ano (+35° ~ -5°)
• Otáčení: Ano (+180° ~ -180°)
• Otáčení: Ano (+90° ~ -90°)
• Nastavení výšky: 0 ~ 150 mm
• Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry (Esti.)
• Fyzické rozměry (š x v x h): 61,33 x 52,38 x 22,63 cm (24,15„ x 20,62“ x 8,91")
• Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h): 61,33 x 36,59 x 5,46 cm (24,15„ x 14,41“ x 2,15")
• Rozměr skříňky (š x v x h) : 68,00 x 51,50 x 19,50 cm (26,77„ x 20,28“ x 7,68")