ASUS LCD 27" VA27UCPS Business Monitor, 4K UHD, IPS, 99% sRGB, HDR- 10, USB- C PD65 W, Stereo Speakers, HDMI, DP
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1011122
Typové označení výrobce : 90LM09WJ-B03170
GTIN (EAN): 4711387620694
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. ASUS VA27UCPS Business Monitor 1730375a
ASUS VA27UCPS Business Monitor
Obr. Zvyšte svou produktivitu 1730375b
Zvyšte svou produktivitu
ASUS VA27UCPS je 27palcový monitor s rozlišením 4K (3840 x 2160) a technologií HDR, který je vybaven bezrámečkovým panelem IPS pro širokoúhlé zobrazení a poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz a úžasné přehrávání videa. Integrovaný port USB-C podporuje datové přenosy, video signál a podpora 65W napájení prostřednictvím jednoho kabelu poskytuje pohodlné řešení. Vysoce ergonomický design s možností nastavení náklonu, natočení, otočení a výšky spolu s certifikátem TÜV Rheinland Flicker-free a Low Blue Light poskytuje pohodlný zážitek ze sledování.
Obr. Realistické zobrazení s širokým zorným úhlem 178° 1730375c
Realistické zobrazení s širokým zorným úhlem 178°
Obr. Dokonalý detailní obraz ve 4K HDR 1730375d
Dokonalý detailní obraz ve 4K HDR
Obr. Rozsáhlá konektivita 1730375e
Rozsáhlá konektivita
Obr. USB-C to zvládne všechno 1730375f
USB-C to zvládne všechno
Plně funkční porty USB-C podporující přenos signálu DisplayPort, upstream dat, vysoký výkon až 65 W a stabilní připojení k internetu prostřednictvím jediného oboustranného kabelu USB-C z notebooku.
Přepínatelné nastavení výkonu může až 96 W pro vyšší dodávku energie, což může být užitečné pro zařízení, která vyžadují větší výkon.
Obr. ASUS DisplayWidget Center 1730375g
ASUS DisplayWidget Center
Obr. Ergonomický Design 1730375h
Ergonomický Design
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (palce) : 27
• Poměr stran : 16:9
• Zobrazovací plocha (V x V) : 596,73 x 335,66 mm
• Povrch displeje : matný
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu : IPS
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
• Rozteč pixelů: 0,155 mm
• Rozlišení: 3840x2160
• Barevný prostor (sRGB): 99%
• Jas (typ.) : 350cd/?
• Kontrastní poměr (max.) : 3000:1
• Kontrastní poměr (typ.) : 1000:1
• Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
• Doba odezvy : 5 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (max.) : 60 Hz
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
• Flicker-free : Ano
Funkce videa
• Technologie SPLENDID : Ano
• Výběr : Ano (4 režimy)
• GamePlus : Ano
• QuickFit : Ano
• HDCP : Ano, 2.2
• Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace)
• DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
• Low Blue Light : Ano
• Technologie Eye Care+ : Ano
Funkce zvuku
• Reproduktor : Ano (2Wx2)
I/O porty
• USB-C x 1 (režim DP Alt)
• DisplayPort 1.4 x 1
• HDMI (v2.0) x 1
• Rozbočovač USB : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• Konektor pro sluchátka : Ano
• USB-C Power Delivery : 65 W
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu : HDMI: 30~160 KHz (H) / 40-60 Hz (V)
• USB-C, DisplayPort: 30~160 KHz (H) / 40-60 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie: 24 W
• Úsporný režim : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz
Mechanický design
• Naklápění: Ano (+35° ~ -5°)
• Otáčení : Ano (+180° ~ -180°)
• Otáčení: Ano (+90° ~ -90°)
• Nastavení výšky: 0 ~ 150 mm
• Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry (Esti.)
• Fyzické rozměry (š x v x h): 61,40 x 52,30 x 22,40 cm (24,17„ x 20,59“ x 8,82")
• Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h): 68,4 x 36,6 x 4,8 cm (26,93„ x 14,41“ x 1,89")
• Rozměr skříňky (š x v x h) : 68,40 x 46,60 x 14,60 cm (26,93„ x 18,35“ x 5,75")