ASUS LCD 27" VA27UQSB Business Monitor 4K UHD 3840 x 2160 IPS, HDR- 10 DP Dual HDMI Stereo Speakers
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1011043
Typové označení výrobce : 90LM09WJ-B02170
GTIN (EAN): 4711387413715
dodací lhůta : Na dotaz
ASUS VA27UQSB Business Monitor
Display
Panel Size (inch) : 27
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 596.73 x 335.66 mm
Display Surface : Non-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : IPS
Viewing Angle (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
Pixel Pitch : 0.155mm
Resolution : 3840x2160
Color Space (sRGB) : 99%
Brightness (Typ.) : 350cd/?
Contrast Ratio (Dynamic) : 3000:1
Contrast Ratio (Typ.) : 1000:1
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Response Time : 5ms(GTG)
Refresh Rate (Max) : 60Hz
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Flicker-free : Yes
Video Feature
SPLENDID Technology : Yes
Color Temp. Selection : Yes(4 modes)
GamePlus : Yes
QuickFit : Yes
HDCP : Yes, 2.2
VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync)
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Yes
Eye Care+ Technology : Yes
Audio Feature
Speaker : Yes(2Wx2)
I/O Ports
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Earphone Jack : Yes
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : HDMI: 30~160 KHz (H) / 40-60 Hz (V)
DisplayPort: 30~160 KHz (H) / 40-60 Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption : <30W
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Tilt : Yes (+35° ~ -5°)
Swivel : Yes (+180° ~ -180°)
Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment : 0~150mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 61.40 x 51.78 x 22.63 cm (24.17" x 20.39" x 8.91")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.3 x 36.5 x 4.7 cm (24.13" x 14.37" x 1.85")
Box Dimension (W x H x D) : 68.70 x 51.60 x 17.10 cm (27.05" x 20.31" x 6.73")