ASUS LCD 27" VG27AQML1A- W 2560 x 1440 400cd 260 Hz DP HDMI USB- HUB PIVOT DP kabel, HDMI kabel, repro, bílá
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; DP verze:1.4; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:LED; Jas (cd/m2):400; Kontrast:1:1000; Obnovovací frekvence displeje (Hz):240
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1011092
Typové označení výrobce : 90LM05Z2-B01370
GTIN (EAN): 4711387523612
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. TUF Gaming VG27AQML1A-W 1716874a
TUF Gaming VG27AQML1A-W
Herní monitor TUF Gaming VG27AQML1A - 27palcový, QHD(2560x1440), přetaktování na 260 Hz (nativně 240 Hz), ELMB Sync, Freesync Premium™, 1 ms (GTG), variabilní Overdrive, 100% sRGB, DisplayHDR™ 400
Obr. 260HZ Obnovovací frekvence a doba odezvy 1ms (MPRT). 1716874b
260HZ Obnovovací frekvence a doba odezvy 1ms (MPRT).
Díky přetaktování obnovovací frekvence na 260 Hz se eliminuje zpoždění a rozmazání pohybu, a vy tak získáte převahu ve střílečkách z pohledu první osoby, závodních hrách, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlá obnovovací frekvence vám umožní hrát s nejvyšším vizuálním nastavením a okamžitě reagovat na dění na obrazovce, takže se vám podaří první úder.
Obr. Vysoký dynamický rozsah 1716874c
Vysoký dynamický rozsah
Obr. Exkluzivní herní funkce ELMB Sync 1716874d
Exkluzivní herní funkce ELMB Sync
Software ELMB Sync* umožňuje souběžnou práci ELMB s technologií adaptivní synchronizace pro eliminaci ghostingu a trhání pro mimořádně věrné hry s vysokou snímkovou frekvencí. Ideální pro rychlé hry , funguje lépe při frekvenci nad 85 Hz.
Obr. Variable Overdrive 1716874e
Variable Overdrive
Obr. Intuitiní ovládání 1716874f
Intuitiní ovládání
Obr. Rychlá konektivita 1716874g
Rychlá konektivita
Technická specifikace
Displej
• Úhlopříčka (palce):27
• Poměr stran:16:9
• Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):596.736(H) ×335.664(V)
• Povrch displeje:Non-Glare
• Podsvětlení:LED
• Typ panelu:Fast IPS
• Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
• Rozlišení:2560x1440
• Barevný rozsah (DCI-P3) :90%
• Jas (běžný):400cd/?
• Kontrastní poměr (HDR, Max) :100,000,000:1
• Kontrastní poměr (Typ.) :1000:1
• Barvy:1073.7M (10 bit)
• Doba odezvy:1ms(GTG)
• Obnovovací frekvence (Max) :260Hz
• Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
• Technologie Flicker-Free:Ano
Funkce videa
• GameVisual : Ano
• Teplota barvy Výběr:Ano (4 režimů)
• GamePlus : Ano
• Podpora HDCP:Ano
• ELMB Sync: Ano
• Technologie VRR:Yes (Adaptive-Sync)
• Shadow Boost : Ano
• DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
• Nízké vyzařování modrého světla:Ano
Možnosti zvuku
• Reproduktor:Ano (2 W x 2)
I/O Porty
• DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
• HDMI(v2.0) x 2
• USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• Sluchátkový konektor:Ano
• PC Audio Input : Ano
Kmitočet signálů
• Kmitočet digitálního signálu:HDMI : 30-223 KHz(H), 48-144 HZ(V)
• DP: 415-415 KHz(H), V:48-260 HZ(V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie:Power On: < 26 W, Standby: < 0.5 W,
• Power Off: < 0.3 W
• Napětí:100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
• Naklopení:Yes (+20° ~ -5°)
• Otáčení:Ano (+20° ~ -20°)
• Pivot:Ano (+90 ° až -90 °)
• Nastavení výšky:0~130mm
• Montáž na zeď VESA:100 x 100 mm
• Zámek Kensington:Ano
• Patice pro stativ:Ano
Rozměry
• Phys. Dimension (W x H x D) : 61.49 x 53.39 x 21.38 cm (24.21" x 21.02" x 8.42")
• Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.49 x 36.65 x 5.40 cm (24.21" x 14.43" x 2.13")
• Box Dimension (W x H x D) : 81.50 x 17.00 x 47.70 cm (32.09" x 6.69" x 18.78")
Hmotnost
• Net Weight : 6.4 kg (14.11 lbs)
• Net Weight without Stand : 4.1 kg (9.04 lbs)
• Gross Weight : 8.8 kg (19.40 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionů)
• Kabel DisplayPort
• Kabel HDMI
• Napájecí kabel
• Stručná úvodní příručka
• USB Type-B to A cable
• Záruční list
• Certifikace
• Energy Star
• TÜV Flicker-free
• TÜV Low Blue Light
• VESA AdaptiveSync Display 240Hz