ASUS LCD 27" XG27ACDNG ROG Strix, 1440p QD- OLED, 360 Hz, 0.03 ms, G- SYNC® compatible, 99% DCI- P3
Výrobce: Asus
Dostupnost: 10 ks skladem
Kód: 1011120
Typové označení výrobce : 90LM0AN0-B01970
GTIN (EAN): 4711387675243
dodací lhůta : 1-2 dny
Obr. ROG Strix OLED XG27ACDNG 1730373a
ROG Strix OLED XG27ACDNG
Herní monitor ROG Strix OLED XG27ACDNG - 27palcový (26,5palcový zobrazitelný) panel QD-OLED 1440p, 360 Hz, 0,03 ms, vlastní chladič, OLED Anti-flicker, ASUS OLED Care+, rovnoměrný jas, kompatibilní s G-SYNC, 99 % DCI-P3 a DisplayWidget Center
Obr. Dominuj při 360 HZ 1730373b
Dominuj při 360 HZ
Technologie ROG OLED vám dává přednost před konkurencí - díky ostrému obrazu v rozlišení 1440p a mimořádně plynulému hraní při ohromující frekvenci 360 Hz.
Obr. OLED ANTI-FLICKER 1730373c
OLED ANTI-FLICKER
Obr. Výhody technologie OLED 1730373d
Výhody technologie OLED
Obr. Pokročilý customizovaný chladič 1730373e
Pokročilý customizovaný chladič
Obr. ASUS OLED Care+ 1730373f
ASUS OLED Care+
Obr. ASPECT RATIO 1730373g
ASPECT RATIO
Obr. DisplayWidget Center 1730373h
DisplayWidget Center
Technické parametry
Display
• Velikost panelu (v palcích) : 26.5
• Poměr stran : 16:9
• Barevný prostor (DCI-P3) : 99%
• Barevný prostor (sRGB) : 135%
• Typ panelu : QD-OLED
• Skutečné rozlišení : 2560x1440
• Zobrazovací plocha (VxV) : 590,42 x 333,72 mm
• Plocha displeje : Antireflexní
• Rozteč pixelů : 0,229 mm
• Jas (max.) : 450cd/?
• Jas (HDR, špičkový) : 1 000 cd/?
• Jas (100% APL) : 250cd/?
• Kontrastní poměr (typ.) : 1,500,000:1
• Pozorovací úhel (CR?10) : 178°/ 178°
• Doba odezvy : 0,03 ms (GTG)
• Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
• Flicker-free : Ano
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
• Obnovovací frekvence (max.) : 360 Hz
• ASUS OLED Care : Ano
Funkce videa
• Technologie Trace Free : Ano
• Přesnost barev : ?E< 2
• GamePlus : Ano
• Slabé modré světlo : Ano
• Podpora HDCP : Ano, 2.2
• Herní vizuál : Ano
• Technologie VRR : FreeSync™ Premium Pro a kompatibilní s G-SYNC
• Extrémně nízké rozmazání pohybu : Ano
• Režim HDR : Ano
• Zvýšení stínů : Ano
• Widget displeje : Ano, DisplayWidget Center
• Technologie PIP (PBP) :Ano, podporuje pouze PIP
• Řízení poměru stran : Plný / bod na bod / poměr 1:1
• Přepínač KVM : Ano
I/O porty
• DisplayPort 1.4 DSC x 1
• HDMI (v2.1) x 2
• USB-C x 1 (režim DP Alt)
• Konektor pro sluchátka : Ano
• Rozbočovač USB : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• USB-C Power Delivery : 90W
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu :
• DP: 30KHz až 625KHz (H) / 48Hz až 360Hz (V)
• HDMI: 30KHz až 625KHz(H) / 48Hz až 360Hz(V)
• USB-C: 30KHz až 625KHz(H) / 48HZ až 360Hz(V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie : <75W
• Režim úspory energie : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
• Napětí : DC: 5V, 3A
Mechanický design
• 1/4“ stativová zásuvka : Ano
• Naklápění : Ano (+20° ~ -5°)
• Otáčení : Ano (+45° ~ -45°)
• Otáčení : Ano (+90° ~ -90°)
• Nastavení výšky : 0 ~ 120 mm
• Montáž na stěnu VESA : 100x100mm
• Světelný efekt (Aura) : Aura Sync
• Zámek Kensington : Ano
Rozměry (Esti.)
• Fyzické rozměry se stojanem (š x v x h) : 61,03 x 51,48 x 21,88 cm (24,03„ x 20,27“ x 8,61")
• Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h) : 61,03 x 35,24 x 7,05 cm (24,03„ x 13,87“ x 2,78")
• Rozměr krabice (š x v x h) : 86,00 x 50,00 x 16,30 cm (33,86„ x 19,69“ x 6,42")
Hmotnost (Esti.)
• Čistá hmotnost se stojanem : 7,44 kg (16,40 lbs)
• Čistá hmotnost bez stojanu : 4,97 kg (10,96 liber)
• Hrubá hmotnost : 10,4 kg (22,93 liber)
Příslušenství (liší se podle regionu)
• Kabel DisplayPort
• Kabel HDMI Ultra High Speed
• Hadřík z mikrovlákna
• Napájecí kabel
• Stručný návod k použití
• Pouzdro ROG
• Samolepka ROG
• Kabel USB 3.2
• Kabel USB-C
• Sada pro uchycení VESA
• Záruční karta
Ostatní
• TÜV Flicker-free
• TÜV Low Blue Light (hardwarové řešení)
• VESA AdaptiveSync Display 360Hz