ASUS LCD 27" XG27ACMG ROG Strix 2560 x 1440 270 Hz 1 ms USB Type- C, G- Sync 400cd HDMI 1x DP 1x
Výrobce: Asus
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1011099
Typové označení výrobce : 90LM0A60-B01370
GTIN (EAN): 4711387489635
dodací lhůta : Na dotaz
Obr. ROG Strix XG27ACMG 1719294a
ROG Strix XG27ACMG
ROG Strix XG27ACMG herní monitor USB Type-C – 27palcový 2560x1440, 270Hz OC (nad 144Hz), 1 ms (GTG), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync kompatibilní (zpracování), DisplayWidget Střed, stativ, HDR, Aura Sync
Obr. Utility předefinovány 1719294b
Utility předefinovány
Zvyšte svůj herní zážitek s ROG Strix XG27ACMG, pečlivě vytvořeným pro užitek a výkon. Ponořte se do plynulého a realistického obrazu s rozlišením 1440p, obnovovací frekvencí 270 Hz (OC) a bleskově rychlou dobou odezvy 1 ms. Zvládněte výzvy bez námahy s funkcemi poháněnými umělou inteligencí a rozšiřte své možnosti připojení zahrnutím všestranného připojení typu C, které vám zajistí, že zůstanete napřed a zároveň si budete užívat pohodlí moderního připojení.
Obr. Vizuální brilantnost Beyond Compare 1719294c
Vizuální brilantnost Beyond Compare
Obr. Bezproblémová rychlost a přesnost 1719294d
Bezproblémová rychlost a přesnost
Decimujte zpoždění a rozmazání pohybu s obnovovací frekvencí 270 Hz (OC) a bleskově rychlou dobou odezvy 1 ms (GTG). Tato kombinace zajišťuje plynulou a citlivou hru, která vám dává výhodu v rychlých titulech, jako jsou střílečky z pohledu první osoby, závodní hry a strategické hry v reálném čase. Okamžitě reagujte na akci na obrazovce a s jistotou zachyťte kritické záběry.
Obr. Tear-Free, Ghost-Free Gaming 1719294e
Tear-Free, Ghost-Free Gaming
Obr. Živé barvy, zkontrolováno ve výrobě 1719294f
Živé barvy, zkontrolováno ve výrobě
Obr. Všestranná konektivita 1719294g
Všestranná konektivita
Obr. Kompaktní design, Ergonomický komfort 1719294h
Kompaktní design, Ergonomický komfort
Technická specifikace
Display
• Úhlopříčka (palce):27
• Poměr stran :16:9
• Barevný rozsah (DCI-P3):95 %
• Barevný rozsah (sRGB):125 %
• Typ panelu:Rychlý IPS
• Rozlišení:2560x1440
• Zobrazovací plocha displeje (VxŠ):596,74 x 335,66 mm
• Povrch displeje:Non-Glare
• Rozteč bodu:0,233 mm
• Jas (typ.):400 cd/?
• Jas (HDR, Špička):400 cd/?
• Kontrastní poměr (typ):1000:1
• Pozorovací úhel (CR?10):178°/ 178°
• Doba odezvy :1 ms (GTG)
• Barvy displeje:16,7 mil
• Bez blikání:Ano
• Podpora HDR (High Dynamic Range):HDR10
• Obnovovací frekvence (max.):270 Hz
Funkce videa
• Technologie bez stop:Ano
• GamePlus:Ano
• Nízké modré světlo:Ano (hardwarové řešení)
• Podpora HDCP:Ano, 2.2
• Herní vizuál:Ano
• Technologie VRR:Ano (Adaptive-Sync)
• Extrémně nízké rozmazání pohybu:Ano
• ELMB Sync:Ano
• Posílení stínů:Ano
• Zobrazit widget:Ano, DisplayWidget Center
• Kontrola poměru stran:Ano
I/O porty
• DisplayPort 1.4x 1 (HBR3)
• HDMI (v2.1)x 1
• USB-Cx 1 (DP Alt Mode)
• Sluchátkový konektor :Ano
• Napájení USB-C:15W
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu:USB-C, DisplayPort: 27 kHz až 415 kHz (H) / 48 Hz až 270 Hz (V)
• HDMI: 30 kHz až 255 kHz (H) / 48 Hz až 270 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie :<30W*
• Úsporný režim :<0,5W
• Režim vypnutí:<0,3W
• Napětí :100-240V, 50/60Hz
Mechanické provedení
• 1/4" stativová patice:Ano
• Naklonit:Ano (+20° ~ -5°)
• Otočný:Ano (+45° ~ -45°)
• Pivot:Ano (+90° ~ -90°)
• Nastavení výšky:0~120 mm
• Montáž na stěnu VESA:100x100mm
• Světelný efekt (Aura):Aura Sync
• Kensingtonský zámek:Ano
Rozměry (odhad)
• Fyz. Rozměr se stojanem (Š x V x H):61,37 x 50,96 x 21,88 cm (24,16" x 20,06" x 8,61")
• Fyz. Rozměr bez podstavce (Š x V x H):61,37 x 36,72 x 8,98 cm (24,16" x 14,46" x 3,54")
• Rozměr krabice (Š x V x H):71,90 x 24,00 x 46,00 cm (28,31" x 9,45" x 18,11")
Hmotnost (odhad)
• Čistá hmotnost se stojanem:6,5 kg (14,33 lb)
• Čistá hmotnost bez podstavce:3,8 kg (8,38 lb)
• Celková hmotnost :9,2 kg (20,28 liber)
Příslušenství (liší se podle regionů)
• DisplayPort kabel
• Napájecí kabel
• Rychlý návod
• ROG pouzdro
• nálepka ROG
• Záruční list
Certifikace
• TÜV Flicker-free
• TÜV Low Blue Light
• Displej VESA AdaptiveSync 270Hz