ASUS zdroj TUF- GAMING- 650B 650 W, 80+ Bronze
Výkon zdroje (W):650; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Asus
Dostupnost: 100 ks skladem
Kód: 431194
Typové označení výrobce : 90YE00D1-B0NA00
GTIN (EAN): 4718017724159
dodací lhůta : 1-2 dny
TUF-GAMING-650B
ASUS TUF Gaming 650W Bronze PSU vedie v odolnosti.
Funkcie
  • Kondenzátory a tlmivky prechádzajú náročnými testami na získanie certifikácie vojenskej triedy.
  • Dvojité guľôčkové ložiská ventilátora môžu vydržať až dvakrát dlhšie ako puzdrové ložiská.
  • Ochranná vrstva PCB chráni pred vlhkosťou, prachom a extrémnymi teplotami.
  • technológia 0 dB vám umožní vychutnať si ľahké hranie v relatívnej tichosti.
  • Káble s puzdrom zanechajú vašu zostavu takticky čistú.
  • 80cm 8-pinový konektor CPU (EPS 12V)
  • vrátane6-ročnej záruky.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Názov modelu TUF-GAMING-650B
Špecifikácia spoločnosti Intel ATX 12V
Účinnosť 80 Plus Bronz
Ochranné funkcie OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
Nebezpečné materiály ROHS
tepelné funkcie NA
Vstupný rozsah striedavého prúdu 100-240 Vac
Výstupné napätie DC +3.3V, +5V, +12V, -12V, +5Vsb
Maximálne zaťaženie 25A, 25A, 51A, 0.8A, 3A
Kombinované zaťaženie 130W, 130W, 612W, 9.6W, 15W
Celkový výstup 650W
Konektory MB 24/20-pin x 1
CPU 4+4-pin x 2
PCI-E 6+2-pin x 4
SATA x 5
Periférne zariadenia x 4
Obsah balenia
(kábel + príslušenstvo)
Napájací kábel x 1
Napájací kábel základnej dosky x 1
Kábel CPU 800 mm x 2