CHIEFTEC zdroj SFX Smart Series, BFX- 450BS, 450 W, 80+ Bronze
Výkon zdroje (W):450; Formát zdroje:SFX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1022658
Typové označení výrobce : BFX-450BS
GTIN (EAN): 753263077493
dodací lhůta : Na dotaz
SMART SERIES
  • účinnosť s certifikátom 80 PLUS Bronze
  • Technológia DC-DC
  • Ochrana OCP a OTP
  • Ventilátor s dlhou životnosťou 9 cm
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model Smart 450 W
Článok č. BFX-450BS
EAN kód 0753263077493
Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 1.03 kg / 1.5 kg
Vstup striedavého prúdu 100 - 240 V / 7.0A
Frekvencia 47 - 63 Hz
+5V 20.0 A
+3.3 V 20.0 A
+5 V & +3.3 V v kombinácii 120 W
+12 V1 37.5 A
+12V2 -
+12V1, +12V2 spolu 450 W
p.F. >0.9
-12 V 0.3 A / 3.6 W
+ 5VBS 2.5 A / 12.5 W
Maximálny výkon 450 W
Konektory
20+4 PIN ATX 1
8 PINOV EPS (4+4) 1
8 PIN PCIe (6+2) 2
sATA 3
MOLEX 2/1
Dĺžka kábla (mm)
20+4 PIN ATX 350
8 PINOV EPS (4+4) 350
8 PIN PCIe (6+2) 350 / 150
SATA 3 x 250
MOLEX / FLOPPY 2 x 150 / 150
Funkcie
Verzia ATX12V ATX 12V 2.3
Účinnosť 80+ Bronz
Rozmery (D x Š x V) 100 x 125 x 64 mm
PFC Aktívny PFC (0,9)
Ventilátor 90 mm tichý ventilátor