Fortron zdroj FSP250- 50TAC, TFX, 250 W
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 368572
Typové označení výrobce : 9PA250FJ03
GTIN (EAN): 4713224524356
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron TFX FSP250-50TAC, >85%, objemový, 250W
  • Certifikát CB 62368-1
  • Zoznámte sa s 80 Plus Bronze
  • Intel Design ATX 12V V1.4
  • Nízke zvlnenie a šum
  • Ochrana pred nadmerným prúdom
  • Ochrana proti prehriatiu
  • Ochrana pred prepätím
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP250-50TAC
formát TFX
Účinnosť 80 Plus Bronz
Rozmery (D x Š x V) 175 x 85 x 65 mm
6.89 x 3.35 x 2.56 palcov
Čas zdržania 115V / 60Hz: >= 16ms pri 80% zaťažení
230V / 50Hz: >= 16ms pri 80% zaťažení
Prevádzková nadmorská výška 2 000 metrov nad morom
MTBF 100 000 hodín nepretržitej prevádzky pri 25 °C, max. výstupné zaťaženie
Pracovná teplota 0°C až 50°C
Teplota skladovania -20°C až + 80°C
Pracovná vlhkosť 90% relatívna vlhkosť bez kondenzácie
Skladovacia vlhkosť 90% relatívna vlhkosť bez kondenzácie
vstupné napätie 90-264 Vac
Vstupná frekvencia 50-60 Hz
Vstupný prúd 115 Vac @ 3A, 230 Vac @ 1.5A