Fortron zdroj FSP400- 50AAC 80PLUS BRONZE, 400 W
Výkon zdroje (W):400; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 368579
Typové označení výrobce : 9PA400CT05
GTIN (EAN): 4713224523458
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron FSP400-50AAC 80PLUS BRONZE, voľne ložené, 400W
  • Celosvetové vstupné napätie 100Vac-240Vac
  • Aktívny PFC V rámci 0.99 Korekcia účinníka
  • Jednotlivé 12 V koľajnice na podporu dopytu po zdieľaní prúdu systému
  • Návrh obvodov Forward & D2D s vysokým výkonom a účinnosťou
  • 12 cm ventilátor poskytuje veľmi tiché užívateľské prostredie
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP400-50AAC
formát ATX
Napájanie 400W
pFC Aktívny PFC
napájací ventilátor 120 mm
Rozmery (Š x D x V) 140 x 150 x 86 (mm)
účinnosť >85%
Vstupné napätie 100-240 V
Konektory 1x 24 pinový konektor na MB
4x SATA
2x Molex (PATA)
1x FDD
1x 4 + 4 pinový (12V) konektor pre napájanie CPU