Fortron zdroj FSP400- 70AGB, 400 W
Výrobce: Fortron
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 368578
Typové označení výrobce : 9PA400CV03
GTIN (EAN): 4713224524332
dodací lhůta : Na dotaz
FSP/Fortron FSP400-70AGB, -5V, >85%, hromadný, 400W
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP400-70AGB
formát ATX
Napájanie 400W
pFC Aktívny PFC
napájací ventilátor 80 mm
Rozmery 150 x 140 x 86 (mm)
účinnosť 85%
Vstupné napätie Plný rozsah (90-264 V)
vstupný prúd 115 V - 6 A, 230 V - 3 A
frekvencia 47-63 Hz
zabezpečenie OVP, SCP, OCP
Konektory 1x 20 + 4 PIN MB
1x 4 CPU PIN
3x PATA
4x SATA
1x PCI-E 6pin