GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000 W, 80+ Platinum, 120mm fan, bílá
Výkon zdroje (W):1000; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Platinum; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:ARGB
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: 50 ks skladem
Kód: 1706014
Typové označení výrobce : GP-AE1000PM PG5 ICE
GTIN (EAN): 4719331554651
dodací lhůta : 1-2 dny
AORUS ELITE P1000W
  • Připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
  • Certifikace 80 PLUS Platinum
  • 100% japonské kondenzátory
  • 120mm inteligentní ventilátor Fluid Dynamic Bearing (FDB).
  • Kompaktní provedení
  • Plně modulární design
  • Výkonná jednoduchá +12V lišta
  • Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
  • Záruka 10 let (upraveno podle různých regionů)
Specifikace
Formát zdroje
Formát zdrojeATX
Výkon
Výkon zdroje1000 W
MTBF hodin>100 000 hodin
Ochranné funkceOVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Vstupný rozsah střídavého proudu6,5-15 A
Velikost ventilátoru120 mm
Počet konektorů / kabelů
ATX 20+4pin Konektor1x / 1x (650 mm)
CPU/EPS 4+4pin Konektor2x / 2x (700 mm)
PCIe 6+2pin Konektor6x / 4x (2x 750 mm, 2x 650 mm + 150 mm)
PCIe 12+4pin Konektor1x / 1x (700 mm)
SATA Konektor8x / 2x (600 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm)
Molex Konektor4x / 1x (500 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm)