GIGABYTE zdroj UD1000GM PG5 V2 1000 W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
Výkon zdroje (W):1000; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: 100 ks skladem
Kód: 1706263
Typové označení výrobce : GP-UD1000GM PG5 V2
GTIN (EAN): 4719331556112
dodací lhůta : 1-2 dny
GIGABYTE zdroj UD1000GM PG5 V2
  • Vysoce odolné provedení
  • 100% japonské kondenzátory
  • 120mm ventilátor s chytrým hydraulickým ložiskem (HYB)
  • Optimalizované řešení chlazení
  • Ochrany: OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP
  • Kompatibilní s Intel ATX 3.1 a připravené pro PCIe Gen 5.1
  • Certifikace 80 PLUS Gold
  • Plně modulární design
  • Kompaktní rozměry
Specifikace
Formát zdroje
Formát zdrojeATX
Výkon
Výkon zdroje1000 W
MTBF hodin100 000 hodin
Ochranné funkceOVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Vstupný rozsah střídavého proudu15–6,5 A
Velikost ventilátoru120 mm
Počet konektorů / kabelů
ATX 20+4pin Konektor1x / 1x (610 mm)
CPU/EPS 4+4pin Konektor2x /1 x (650 mm+200 mm)
PCIe 6+2pin Konektor4x / 2x (600 mm+150 mm)
PCIe 12+4pin Konektor1x / 1x (700 mm)
SATA Konektor8x / 2x (600 mm+150 mm+150 mm+150 mm)
Molex Konektor1x / 1x (500mm+150mm+150mm+150mm)