Optoma projektor GT2100HDR (DLP, FULL 3D, Laser, FULL HD, 4200 ANSI, 2xHDMI, RS232, USB- A, RJ45, repro 1 x 15 W)
Výrobce: Optoma
Dostupnost: 10 ks skladem
Kód: 7660280
Typové označení výrobce : E9PD7L311EZ2
GTIN (EAN): 5055387667006
dodací lhůta : 1-2 dny
Optoma projektor GT2100HDR
Navrženo pro budoucnost
Světla při prohlížení
Laserová technologie
Kompatibilní s HDR a HLG
Amazing colour
Game mode
Specifikace
Display/image
Technologie displejeDLP™
Nativní rozlišení:1920x1080
Jas4 200 lumenů
Kontrastní poměr300,000:1
Kontrastní poměr - dynamický2,000,000:1
Poměr stran16:9
Poměr stran - kompatibilní4:3,16:9,16:10
Korekce obrazu: horizontální+/-15°
Korekce obrazu: vertikální+/-15°
Zobrazitelné barvy (miliony)1073.4
Horizontální rychlost skenování15 ~ 140Khz
Rychlost vertikálního skenování24 ~ 120Hz
Uniformity75%
Velikost obrazovky0.91m ~ 7.42m (36" ~ 292") diagonal
Informace o lampě
Zdroj světlaLaser
Životnost lampy30 000 hodin
Optické informace
Poměr projekční vzdálenosti:0,496:1
Projekční vzdálenost (m)0,4m - 3,2m
Ohnisková vzdálenost (mm)7.51
Nativní offset116 %
Konektivita
Vstupy/VýstupyVstupy 2x HDMI 2.0
Výstupy 1 x Audio 3,5 mm, 1 x USB-A napájení 1,5 A
Ovládání 1 x RS232, 1 x RJ45
Obecné informace
Standartní úroveň hlasitosti:29 dB
Maximální úroveň hlasitosti:36 dB
PC kompatibilitaFHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
2D kompatibilitaNTSC M/J, 3,58 MHz, 4,43 MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43 MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4,25/4,4 MHz 480i/p, 576i /p, 720p (50/60 Hz), 1080i (50/60 Hz), 1080p (50/60Hz)
3D kompatibilitaAno (DLP 3D; PC frame sekvenční 120Hz 3D, Blu-ray DVD 3D)
Typ 3DFull 3D
Zabezpečení:Security bar, Kensington Lock, Password protected interface
IP hodnoceníIP6X
24/7 provozAno
360° provozAno
Provozní podmínky0°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 80%, Max. Nadmořská výška 2.500m
Watty na reproduktor15W
Vstupní zpoždění8,60 ms
Energetické informace
Napájení100V ~ 240V, 50-60Hz
Spotřeba energie (pohotovostní režim)<0,5W
Spotřeba energie (min)119 W
Spotřeba energie (max)173 W