SAMSUNG MT LED LCD 49" Odyssey OLED G9(G93SC) LS49CG934SUXEN - prohnutý, OLED, Double QHD, 5120 x 1440, 0, 03 ms, 240 Hz
Výrobce: Samsung
Dostupnost: 10 ks skladem
Kód: 1061989
Typové označení výrobce : LS49CG934SUXEN
GTIN (EAN): 8806095053653
dodací lhůta : 1-2 dny
Specifikace
Display
Screen Size (Class) 49
Flat / Curved Curved
Active Display Size (HxV) (mm) 1,196.7x339.2
Screen Curvature 1800R
Aspect Ratio 32:9
Panel Type OLED
Brightness (Typical) 250 cd/?
Brightness (Min) 200 cd/?
Contrast Ratio (Static) 1,000,000:1
Contrast Ratio (Dynamic) N/A
HDR(High Dynamic Range) VESA DisplayHDR True Black 400
HDR10+ HDR10+ Gaming
Mini LED Local Dimming N/A
Resolution 5,120 x 1,440
Response Time (ms) 0.03ms(GTG)
Viewing Angle (H/V) 178°(H)/178°(V)
Color Support Max 1B
Color Gamut (NTSC) N/A
Color Gamut (DCI Coverage) 99% (CIE1976)
Color Gamut (sRGB Coverage) N/A
Color Gamut (Adobe RGB Coverage) N/A
Frame Rate Max 240Hz
General Feature
Eco Saving Plus N/A
0.00 W Off mode N/A
Eye Saver Mode Yes
Flicker Free Yes
Picture-In-Picture Yes
Picture-By-Picture Yes
Quantum Dot Color Yes
Game Mode N/A
Image Size Yes
Daisy Chain N/A
Windows Certification Windows 10
FreeSync FreeSync Premium Pro
G-Sync N/A
VESA Adaptive-Sync Yes
Off Timer Plus Yes
Black Equalizer Yes
Low Input Lag Mode Yes
Virtual AIM Point Yes
Core Sync Yes
Game Bar N/A
Gaming Hub N/A
Refresh Rate Optimizor N/A
Super Arena Gaming UX Yes
HDMI-CEC N/A
Auto Source Switch Auto Source Switch+
Adaptive Picture N/A
Super Ultrawide GameView N/A
KVM Switch N/A
Smart Service
Smart Type N/A
Operating System N/A
Bixby N/A
Far-Field Voice Interaction N/A
Built-in Voice Assistant N/A
TV Plus N/A
Universal Guide N/A
Video Communication N/A
Web Service N/A
SmartThings Hub N/A
Multi Device Experience N/A
Wireless DeX N/A
My Contents N/A
ScreenVitals N/A
Multi View N/A
Smart Calibration N/A
NFT N/A
Knox Vault N/A
Tap View N/A
Workspace N/A
interface
Wireless Display N/A
D-Sub N/A
HDCP Version (D-Sub) N/A
DVI N/A
HDCP Version (DVI) N/A
Dual Link DVI N/A
Display Port 1 EA
Display Port Version 1.4
HDCP Version (DP) N/A
Display Port Out N/A
Display Port Out Version N/A
Mini-Display Port N/A
HDCP Version (Mini-DP) N/A
HDMI 1 EA
HDMI Version 02.I
HDCP Version (HDMI) N/A
Micro HDMI 1
Micro HDMI Version 02.I
HDCP Version (Micro HDMI) N/A
Audio In N/A
Headphone N/A
USB Ports 3
USB Hub Version 3.0
USB-C N/A
USB-C Charging Power N/A
HDCP Version (USB-C) N/A
Thunderbolt Input N/A
Thunderbolt Charging Power (Port 1) N/A
Thunderbolt Charging Power (Port 2) N/A
Version of Thunderbolt N/A
HDCP Version (Thunderbolt) N/A
Ethernet (LAN) N/A
WiFi N/A
Bluetooth N/A
Built-in Camera N/A
Windows Hello Certification N/A
Audio
Speaker Yes
Speaker Output 5W x 2ch
Adaptive Sound N/A
Operation Conditions
Temperature 10~40 °C
Humidity 10~80(non-condensing) %
Calibration
Factory Tunning Yes
Built in Calibration Engine N/A
LUT(Look-up Table) Bit Depth N/A
Gray Balance N/A
Uniformity Correction N/A
Color Mode Entertain/Graphic/ECO/Game Standard/FPS/RTS/RPG/Sports//Original/Custom
CMS(Color Management Software) N/A
Factory Calibration Report Yes
Design
Front Color SILVER
Rear Color SILVER
Stand Color Silver
Stand Type HAS
HAS(Height Adjustable Stand) 120.0 ± 5.0
Tilt -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Swivel N/A
Pivot N/A
Wall Mount 100 x 100
Eco
Energy Efficiency Class G
Recycled Plastic N/A
Power
Power Supply N/A
Power Consumption (Max) 220 W
Power Consumption (Typ) 75.0 W
Power Consumption (DPMS) 0.50 W
Power Consumption (Off Mode) 0.30 W
Power Consumption (Yearly) 110 kWh/year
Type External Adaptor
Dimension
Set Dimension with Stand (WxHxD) 1194.7 x 529.3 x 284.1 mm
Set Dimension without Stand (WxHxD) 1194.7 x 365 x 180.8 mm
Package Dimension (WxHxD) 1352 x 240 x 474 mm