Typové označení výrobce : LS27CG552EUXEN
GTIN (EAN): 8806095337210
dodací lhůta : Na dotaz
SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 27" Odyssey LS27CG552EUXEN -prohnutý, VA,1ms, 2560x1440,165Hz,HDMI,Display Port
Hlavní dominantou je však zakřivený 27" VA displej s rozlišením 2560 × 1400 px, poměrem stran 16 : 9 a jasem až 300 nitů. Vysoká obnovovací frekvence 165 Hz v kombinaci s nízkou dobou odezvy 1 ms je poté klíčovým prvkem při vítězných bitvách a v rozhodujících situacích.
Klíčové vlastnosti:
  • Herní monitor se zakřivením 1000R
  • 27" VA displej s rozlišením 2560 × 1440 px a obnovovací frekvencí 165 Hz
  • Poměr stran 16 : 9 a maximální jas až 300 nitů
  • Připojení přes HDMI 2.0 nebo DisplayPort 1.2
  • Podpora VESA 75 × 75 pro zavěšení monitoru na stěnu
  • Technologie AMD Freesync eliminující trhání obrazu, Flicker-Free
  • Podpora HDR10 obrazu
Vylepši svou realitu
Ovládne všechny tvoje smysly
Reaguj v reálném čase
Procházej scénami rychlostí blesku. Mimořádnou plynulost akčních scén si užiješ díky 165Hz obnovovací frekvenci, která eliminuje nežádoucí zpoždění. S rychlou 1ms časovou prodlevou můžeš soupeře překvapit hned v okamžiky, kdy je zahlédneš a to s minimálním rozmazáním snímků.
Nepřijdeš ani o vteřinu akce
Najdi skryté detaily, které ostatním unikají
Užij si výhru bez namáhání očí
Specifikace
Displej
Velikost obrazovky (třída) 27
Plochý / zakřivený Zakřivený
Aktivní velikost obrazovky (H/V) (mm) 596,736 × 335,664
Zakřivení obrazovky 1 000R
Poměr stran 16:9
Typ panelu VA
Jas (typický) 300 cd/?
Jas (min.) 200 cd/?
Poměr statického kontrastu 2500:1 (Typ.)
Contrast Ratio (Dynamic) Mega ? DCR
HDR (Vysoký dynamický rozsah) HDR10
Rozlišení QHD (2 560 x 1 440)
Čas odezvy (ms) 1ms(MPRT)
Úhel sledování (H/V) 178° (H) / 178° (V)
Podpora barev 16,7 mil.
Obnovovací frekvence Max 165 Hz
Obecná funkce
Režim šetření zraku Ano
Technologie Flicker Free Ano
Velikost obrazu Ano
Certifikace pro systém Windows Windows 11
FreeSync Ano
Časovač vypnutí Plus Ano
Black Equalizer Ano
Režim nízké odezvy Ano
Virtual AIM Point Ano
Optimizace obnovovací frekvence Ano
Super Arena Gaming UX Ano
Auto Source Switch Auto Source Switch+
Rozhraní
Display Port 1 EA
Výstup Display Port 1.2
HDCP Version (DP) 2,2
HDMI 1 EA
Verze HDMI 2.0
Verze HDCP (HDMI) 2.2
Sluchátka Ano
Provozní podmínky
Teplota 10 ~ 40 ?
Vlhkost 10 ~ 80 %, nekondenzující
Kalibrace
Design
Barva přední strany Černá
Barva zadní strany Černá
Barva stojanu Černá
Typ stojanu Simple
Naklonění -2 ~ 18
Připevnění na stěnu 75 × 75
Ekologie
Energetická třída F
Napájení
Zdroj napájení AC 100 ~ 240 V
Maximální spotřeba energie 40 W
Typická spotřeba energie 26 W
Spotřeba energie (DPMS) 0,5 W
Spotřeba energie (režim vypnuti) 0,30 W
Spotřeba energie (ročni) 38 kWh/year
Typ Externí adaptér
Rozměry
Rozměry sestavy se stojanem (Š x V x H) 616,6 × 477,4 × 272,6 mm
Rozměry sestavy bez stojanu (Š x V x H) 614,6 × 382,8 × 120 mm
Rozměry balení (ŠxVxH) 679 × 188 × 438 mm