SAMSUNG MT LED LCD Monitor 34" ViewFinity LS34C650TAUXEN - prohnutý, VA, 3440 x 1440, 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort
Výrobce: Samsung
Dostupnost: 10 ks skladem
Kód: 10619612
Typové označení výrobce : LS34C650TAUXEN
GTIN (EAN): 8806095207834
dodací lhůta : 1-2 dny
Pohlcující ultraširokoúhlý obraz
Zakřivení 1000R a rozlišení Ultra-WQHD
Ponořte se hlouběji do všech svých her, sledování filmů či práce na projektech. 34" úhlopříčka, poměr stran 21 : 9 a displej se zakřivením 1000R vás zcela obklopí. A protože věrně napodobuje přirozené zorné pole lidského oka, umožní vám dosáhnout nové úrovně produktivity i zábavy při současném snížení únavy ze sledování.
Nádherné barvy přinášející větší realističnost
Miliarda barevných odstínů s HDR10
*Simulovaný obraz obrazovky.* Režim HDR musí být aktivován prostřednictvím nastavení počítače.
Spousta možností připojení
Thunderbolt 4 a další rozhraní
Zbavte se změti kabelů a využijte více portů pro připojení všech vašich zařízení. Napájejte zařízení rychlým nabíjením s výkonem až 90 W a zároveň přenášejte data přes rozhraní Thunderbolt 4. Široká škála rozhraní HDMI, DisplayPort a USB 3.0 vám zajistí připojení k zařízením, zatímco LAN umožní připojit notebooky a další zařízení, které jinak rozhraním Ethernet samy nedisponují.
Mohutný zvuk v tenkém podání
Vestavěný reproduktor
Plynulý obraz bez trhání
100Hz obnovovací frekvence a technologie AMD FreeSync
Svižná 100Hz obnovovací frekvence a technologie AMD FreeSync společně přinášejí hladký a svižný obraz v jakékoliv aplikaci. Vy tak budete moci vidět vše v parádních detailech a soustředit se na úkol, který leží před vámi – ať už budete pracovat nebo likvidovat nepřátele v herních světech.
Specifikace
Displej
Velikost obrazovky (třída)34
Plochý / zakřivenýZakřivený
Aktivní velikost obrazovky (H/V) (mm)797,22 (H) * 333,72 (V)
Zakřivení obrazovky1000R
Poměr stran21:9
Typ paneluVA
Jas (typický)350 cd/m2
Jas (min.)280 cd/m2
Poměr statického kontrastu3 000:1(Typ)
Contrast Ratio (Dynamic)Mega ? DCR
HDR (Vysoký dynamický rozsah)HDR10
Rozlišení3 440 × 1 440
Čas odezvy (ms)5 ms
Úhel sledování (H/V)178/178
Podpora barevMax 1,07B
Pokrytí sRGB1,15
Obnovovací frekvenceMax 100 Hz
Obecná funkce
Režim šetření zrakuAno
Technologie Flicker FreeAno
Obraz v obrazeAno
Obraz vedle obrazuAno
Velikost obrazuAno
Daisy ChainAno
Certifikace pro systém WindowsWindows 11
FreeSyncAno
Časovač vypnutí PlusAno
Adaptivní obrazAno
KVM SwitchAno
Rozhraní
Display Port1 EA
Výstup Display Port1,2
HDMI1 EA
Verze HDMI2
Verze HDCP (HDMI)2,2
SluchátkaAno
USB porty3
Verze USB Hub3
Thunderbolt 32 EA
Nabíjení Thunderbolt 3 (Port 1)90 W
Nabíjení Thunderbolt 3 (Port 2)15 W
Version of Thunderbolt4,0
Ethernet (LAN)1 EA
Zvuk
ReproduktorAno
Speaker Output5 W
Provozní podmínky
Teplota10 ~ 40 °C
Vlhkost10 % ~ 80 % nekondenzující
Kalibrace
Design
Barva přední stranyWARM WHITE
Barva zadní stranyWARM WHITE
Barva stojanuWarm White
Typ stojanuHAS
HAS (Výškově nastavitelný stojan)120,0 mm(±5,0 mm)
Naklonění-2,0°(±3,0°) ~ 20,0°(±3,0°)
Otočení-30,0°(±3,0°) ~ 30,0°(±3,0°)
Připevnění na stěnu100 × 100
Ekologie
ENERGY STARAno
Energetická třídaG
Recyklovaný plast10 %
Napájení
Zdroj napájeníAC 100 ~ 240 V
Maximální spotřeba energie200 W
Typická spotřeba energie32,0 W
Spotřeba energie (DPMS)0,5 W
Spotřeba energie (režim vypnuti)0,3 W
Spotřeba energie (ročni)47 kWh/year
TypInterní adaptér
Rozměry
Rozměry sestavy se stojanem (Š x V x H)806,6 × 561,5 × 241,0 mm
Rozměry sestavy bez stojanu (Š x V x H)806,6 × 369,4 × 125,0 mm
Rozměry balení (ŠxVxH)807,0 × 125,0 × 367,0 mm